Jak se knám dostanete?

Kontakt

Adresa:
Náměstí Zachariáše z Hradce 56, 588 56 Telč
Provozovatel:
Athanor CZ s.r.o.
Zahradní 262
691 42 Valtice
IČO.: 28329554
DIČ: CZ28329554
Loc:
49°11'11''N, 15°27'27''E

Autem

Můžete vjet autem na Náměstí Zachariáše z Hradce přímo před Chornitzerův dům č. p. 56. Vyložíte si zavazadla a paní recepční Vám zapůjčí naši parkovací kartu. Vysvětlí Vám cestu k parkovišti, které se nachází cca 300 m od náměstí na ulici Hradecká. Na náměstí můžete využít pouze jeden vjezd autem U horní brány, kterou musíte projet i když to vypadá, že je tam zákaz vjezdu. Ten vjezd začíná z ulice Na Hrázi.

Vlakem

Cesta pěšky z vlakového nádraží, dlouhá cca 1km, trvá 10-15min. Detailní informace o spojích můžete najít na www.idos.cz. Jděte na sever, odbočte doleva na Slavíčkovu ulici, na kruhovém objezdu směr ulice Masarykova, pokračujte po Svatoanenské, odbočte dopravo Na Parkáně, odbočte doleva a zůstaňte Na Parkáně, odbočte dopravo do ulice Na Můstku a pak přijdete přímo na Nám. Zachariáše z Hradce, náš dům je uprostřed náměstí na pravé straně (č. 56).

Autobusem

Cesta pěšky z autobusového nádraží, dlouhá cca 1km, trvá přibližně 10-15min. Detaily spojů můžete najít na www.idos.cz. Jděte na sever, odbočte doleva na Slavíčkovu ulici, na kruhovém objezdu směr ulice Masarykova, pokračujte po Svatoanenské, odbočte dopravo Na Parkáně, odbočte doleva a zůstaňte Na Parkáně, odbočte dopravo do ulice Na Můstku a pak přijdete přímo na Nám. Zachariáše z Hradce, náš dům je uprostřed náměstí na pravé straně (č. 56).

Letecky

Nejbližší letiště Telči jsou v Brně, Linzi, Bratislavě, Vídni a Praze. Odsud můžete využít vlakové, autobusové spojení, taxi, shuttle service nebo si můžete auto na letišti přímo pronajmout.

Shuttle service

Tato doprava Vás může přepravit z různých destinací přímo před dveře našeho penzionu. Využít můžete třeba tuto firmu http://www.telcshuttle.cz/.

Na kole či pěšky

Můžete k nám samozřejmě přijet také pouze s využitím Vaší vlastní síly. Okolní krásné cyklostezky i pěší trasy k tomu přímo vybízí. Kola Vám rádi zdarma uschováme.

Neváhejte se zeptat na cokoliv

Velmi rádi Vám zodpovíme jakékoliv otázky. Budeme se snažit Vám odpovědět v co možná nejkratší době.

Náš team

MichalMichal
MartinMartinjednatel společnosti Athanor CZ s.r.o
info@domysdusi.cz+420 720 611 712
IvetaIvetapokojská
VeronikaVeronikarecepční