Ubytování Telč

Ubytování Telč

Romantické a luxusní ubytování Telč

Náš penzion se nachází uprostřed historického náměstí města Telče a nabízí romantické ubytování Telč na nejmalebnějším náměstí naší vlasti, náměstí Zachariáše z Hradce.

   Ubytování Telč - apartmán č. 1          Ubytování Telč - apartmán č. 2

   Ubytování Telč - apartmán č. 3          Ubytování Telč - apartmán č. 4 VIP

Ubytování Telč v luxusních apartmánech

Ubytování Telč - Chortnitzerův dům disponuje 4 mimořádně prostornými a pohodlnými apartmány s celkovou kapacitou 10 lůžek a s možností 4 přistýlek. Všechny apartmány jsou moderně zařízené a vybavené kuchyněmi se všemi nezbytnými elektrospotřebiči, obývacím pokojem, jídelnou a ložnicí, LCD televizí, satelitem, připojením k internetu (Wi-Fi), minibarem, trezorem, fénem, deštníkem, základními informacemi o Telči a okolí, stylovými obrazy. V každém apartmánu je k dispozici káva, čaj, cukr a smetana. Půdní apartmány jsou vybaveny klimatizací. Součástí každého apartmánu  našeho ubytování Telč je sprchový kout a WC. V apartmánu č. 2 můžete najít navíc vanu v ložnici, v apartmánu č. 1 a č. 4 automatickou pračku a v apartmánu č. 4 dokonce vanu masážní, domácí kino, krb, žehličku a žehlící prkno.

Ubytování Telč v historickém domě uprostřed náměstí

Naše ubytování Telč dostalo název po Martinu Ignáci Chornitzerovi a jeho ženě Marii Anně, kteří získali dům 27.9.1747. Pan Chornitzer byl šlechetný a zbožný člověk a byl dlouhá léta ředitelem panství teleckého. On a jeho potomci žili na domě až do roku 1897 a největší mírou se zasloužili o vznik současné krásy domu. Adaptace domu na apartmánové ubytování Telč proběhla v roce 2009. Citlivou rekonstrukcí vznikly mimořádně prostorné apartmány s moderně řešeným interiérem kontrastujícím s pradávnou historií domu. Rekonstrukce domu byla prováděna tak, aby duše domu nebyla narušena a přitom dům poskytoval našim hostům nezbytné pohodlí, rodinnou atmosféru a ničím nerušený pobyt.

Ubytování Telč se zahradou, gotickým sklepem a vinotékou

Pro odpočinek našich hostů naše ubytování Telč nabízí okrasnou zahradu včetně posezení na terase pod „deštníčkem“ nebo ve „stodole“ při grilování s nezapomenutelnými výhledy na Štěpnický rybník. Při organizaci Vašeho volného času jsme připraveni Vám kvalifikovaně poradit. Milovníci vína jistě nepohrdnou degustací moravských vín v privátní vinotéce majitelů domu, která je vhodná pro jakékoliv společenské akce

Ceník ubytování Telč

Fotogalerie ubytování, penzionu, Telče a okolí

 

NAŠE DOMY S DUŠÍ

(TELČ, MIKULOV, ČESKÝ KRUMLOV)

www.domysdusi.cz


copyright © 2010 - chornitzeruvdum.cz

"NAŠE DOMY S DUŠÍ"

(Telč, Český Krumlov, Mikulov)


Fotogalerie 

 


AKTUALITY:

7.-10.9.2016

DNY EVROPSKÉHO KULTURNÍHO DĚDICTVÍ

UBYTOVÁNÍ TELČ - PENZION TELČ

 

DOPORUČUJEME: